pyetje per urologun

pyetje per urologun

pyetje per urologun
pershendetje doktorr jam 33 vjec dhe ne testikujn e djathte ka me shume se 1 vit qe me jane shfaqur 2-3 pucra te kuqe qe ne brendesi duket sikur jane te mbushura me gjak. kam kryer nje vizite e me rekomandoi nje krem per lyerje por qe nuk pati asnje efekt. theksoj qe me jane bere shume te bezdishme sidomos ne vere saqe shpesh here vesh pantallonat pa mbathje dhe asnjeher skam tentuar ti caj apo ti shtyp

         

Një koment për “pyetje per urologun”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Ju qenkeni vizituar te Urologu, dhe ju paska pershkruar nje ilac i cili nuk ju paska ndihmu. Eshte veshtire me ju ndihmu pa ju vizitu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: