Pyetje per gjinekogun

Pyetje per gjinekogun

Pershendetje, po ju shkruaj nese mund te me jepni nje pergjigje per nje pyetje timen. Jam e fejuar para tre muajsh dhe kemi provuar te kemi marredhenie me te fejuarin, une nuk kam pasur asnjehere marredhenie meheret, jam 20 vjeqare. Problemi eshte ky ne po e provojme mirepo ai i te fejuarit nuk po futet eshte ne vagine mirepo nuk futet edhe pse ndonjehere po perdore forc por ik nga vagina. E kemi provuar shume here mirepo jo cdo dite, njehere ne jave,nuk kam pasur gjakderdhje apo diqka tjeter vetem nga pak dhimbje, jo shume. Pyetja ime eshte a ka mundesi qe ndoshta qe nuk e provojme cdo dite ose ndoshta jam shume e mbyllur?
Shoresoj te gjeni kohe t’i pergjigjeni pyetjes sime, ju faleminderit shume.

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: