Pyetje per femijen tim

Pyetje per femijen tim

Mirmbrema Kam vajzen 5 vjece ..Ka kohe qe djeresin naten e behet akull e ftoht nga trupi theksoj tek supete shume..e cova vjet i bera analizat Pasi kjo gje po me shqetesonte si ne Behar dhe ne dimer i ndodh ,Nuk po them perdit por ka momente ose dite te tilla.Analizat i dolen mire doktoret nuk me than ndonje gje tjeter pervec se eshte mire.Jam e shqetsuar kjo I ndodh me Teper naten ne gjume dhe une vec rri e nderroj rrobat e i ve peshqira te ngroht te kurrizi e kraherori..Kam frike kur e shikoj ashtu se eshte dhe Pak e dobet per moshen qe ka dhe e zbehet ne fytyr..Sa per ushqimin ha Pak dhe jo te gjitha gjerat..Se harrova tju them se mishin se konsumon fare..Une bej supen e vetem perimet e lengun e mishit ha ..Ndonje mishe te grire ose qofte po i pelqen ..A ndikon ushqimi apo Ndonje gje tjeter te djerset e ftohta.flm

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: