Pushimi

Pushimi

Pershendetje te gjitheve, desha te pys se a ka ndonje ilaq per shpejtimin ose vonimim e ciklit mestrual pasi qe e kemi planifikur me te dashurin te shkojme ne pushime . Dhe ne ate kohe kam kohen e ciklit . Shpresoj te me pergjigjeni sa me shpejt .

         

Një koment për “Pushimi”

  1. Elida Gjata says:

    Sigurisht qe ka ilac, por ato nuk mund te merren ne internet. Shkoni te gjinekologu juaj, ai ju sqaron ne varesi te shendetit tuaj, ne varesi te fazes se ciklit kur ju jeni, etj. ne menyre qe te bejme qejfin pa shkaktuar probleme. Kalofshi bukur

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: