Puqrrat

Puqrrat

Prsh,desha mju pyt jam 17 vjece dhe deshirpj te perdor hapa per pasteimin e fytyred kam puqrra ne fytyr po nuk e di a esht nje vendim i duhur doktorri me ka than je e re per perdorimin e hapave por fatkeqesisht un kam puqrra qe 5/6 vite rrjesht tani kam me shum dhe dua te shpetoj nga to nje her e mire
Faleminderit krejtve kush mundet mem ndimu sado pak se shum ndjenj e keqe o nese nuk e ki ftyren e paster gjdo dit po vuj smuj as veten me kqyr ne pasqyre
Ju faleminderit

         

Një koment për “Puqrrat”

 1. ❗️❗️ says:

  Edhe une jom moshatare e jotja edhe e kam problemin e njejte une kom edhe alergji te njejten kohe po me bon shume keq edhe per puqrra
  problemi osht edhe te hormonet edhe ajo ndikon
  edhe une prej moshes 15kan fillu po jo akne po puqrra te imta tani kalojshin ato mkan mbet si sheja te kuqe te imta.
  Kom provu shume sene maska shtepiake etj etj ama e kam pa qe spo kan efekt e kam lan krejt hiq mos i shti vetes siklet edhe motra jem ka pas mbas moshes 18vet ju kan largu gradualisht
  Nese e ban stres te duket qe hale ma shume te dalin mos perdor as terapi hiq kurgjo mundesh me perdor vec kremin e Aloe Veres

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: