Puqrra

Puqrra

Pershendetje
Kam disa muaj qe kam
Puqrra ngjyr mishi ne pjeset embrendshme te buzeve vaginale..nuk jane me qelb as nuk jane qime nen lekur..thjesht puqrra ngjyre trupi ama me kruarje..kam perdor disa kremera por skan pas efekt..kerkoj ndihme nga gjinekologet.ju falenderoj paraprakisht.

         

Një koment për “Puqrra”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Duhet ta vizitoni Gjinekologun patjatër për të pa natyren e këtyre ndryshimeve ne organet gjenitale ,dhe normal ta ordinoj terapinë.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: