Puqerra

Puqerra

Prsh .jam shum e shqetsuar me ka dale nje puqerr ne mes te gjoksit shum e forte qe nuk hiqet . Ka 2 muaj qe vetem forcohet dhe nuk hiqet ?qka mund te jete

         

2 komente për “Puqerra”

 1. admin says:

  Pershendetje Nita,
  Faliminderit qe na ke shkruar rreth shqetesimit tend. Te keshillojme te beshe nje vizite te dermatologu, perndryshe puqrrat ne gjoks vertet mund te shkaktojne dhimbje, por nuk jane te rrezikshme.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

 2. rina says:

  Faleminderit per pergjigjen . Por puqrra eshte pa dhimbje . Dhe nuk hiqet si kokerr.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: