pucrra

pucrra

pershendetje kam par qe m kan dal 2 pucrr ne organin gjenital nuk e di kohen kur m kan dal por duken sikur jan t mbushura nga brenda dhe kan jasht ngjyren e lekures nuk kam asnje dhimbje thjesht m frikson fakti qe kan filluar t zmadhohen

         

Një koment për “pucrra”

  1. admin says:

    Pershendetje Leo dhe faleminderit qe ke ndare shqetesimin tend ketu !
    Te sugjerojme te besh nje vizite te mjeku Urolog dhe Dermatolog per te ekzaminuar nga afer tipologjine e problemit. Duke qene se ka patur edhe ndryshime ne madhesine e tyre nje vizite eshte e domosdoshme.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: