Pucer ne Penis

Pucer ne Penis

Persh , jam nje djal 21 vjec , ekom 1 problem , ekom pas 1 pucer te vogel ne penis , jo ne maje po anash posht ne lekur , po tash ka filluar te rritet ajo pucer , dhe eshte e fort , spom shkakton problem po madhesia tash pom pengon.

qka munet me kan prb

         

Një koment për “Pucer ne Penis”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Me intereson ta di qe sa kohe ju jane paraqitur ato “puqrra” ne penis. Per fillim ju kisha keshillu qe te keni kujdes ne higjienen e trupit, ti ikni embelsirave dhe yndyrnave dhe mos ti “shtrydhni” sepse mund te ju shumohen edhe me teper. Ne rast te perzistimit te ndryshimeve te lekures se penisit duhet te lajmeroheni te Urologu ose Dermatologu sepse pa ju vizitu e kam shume veshtire me e dite se per qfare behet fjale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: