Psikologjia

Psikologjia

Pershendetje, kam ardhe para 10 dite ne Gjermani dhe jam vet, ndjehem i vetmuar, eshte hera e pare qe largohem nga familja, tash ekzistojne gjasa qe duhet dy jave me qendru ne izolim. Jetoj ne nje dhome mesatare vet, edhe me mungon gjithqka nga vendlindja ime, me mungon biseda. Ju lutem me ndihmoni qe te tejkaloj kete situate, posacerisht nese duhet te qendroj dy jave ne izolim vet.

         

Një koment për “Psikologjia”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe faliminderit qe na ke shkruar.

  Urojme qe ta kalosh sa me lehte kete periudhe karantinamı, dhe e kuptojme nevojen per te foule me dike nga vendelindja.

  Te lutem te kontrollosh oraret e chat ne faqet e FB te nukjevet.net dhe nukjevetem.al

  Aty do keshe mundesi te flasesh me psikolog online sa here qe do keshe nevoje.

  Gjithe te mirat dhe na shkruaj per cdo gje.
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: