Psh jam 26 vjet kam probleme me frymemarjen

Psh jam 26 vjet kam probleme me frymemarjen

Psh jam 26 vjet kam probleme me frymemarjen vecanrisht frymemarje te thelle .
Ky problem me ka dalluar tash vone tre jave bera analiz me diagnostikuan se kisha bakterie ne lukth por a mund te ndikon kjo tek frymemarja kam dhe dhimbje ne gjoks a keni ndonje sugjerim ju flm

         

3 komente pĂ«r “Psh jam 26 vjet kam probleme me frymemarjen”

 1. Kena says:

  Edhe un e kam kit problem si ti , jam 26 vjeqare mdhemb gjoksi , kam rrahje zemre tshpejta nuk di qa me bo vallla 🙁

  1. Amari says:

   Pershendetje, edhe une jam 26 vjeq kam provleme me frymarrjen, ushtrojeni frymarrjen dhe aplikoni sport sa me shume.

 2. Anonymous says:

  Jam 20 vjet esht e njejta gje edhe tek mua dhe spo e kuptoj per here te pare me ndodh a ka ndonje sqarim ose barna per kete ?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: