This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Sun Jun 7 4:00:48 2020 / +0000 GMT

pse skom bo qeshtuUn po kom shum batica dhe zbatica ne jet shum e depresionume, e nuk po jom e qet, tash kur jom me te tjeret as nuk flas as kurrgju, ndihna shum e ult, mdoket qe ata um kan faaj, tani kur te kthehna ne shpi , bi ne depresion pse skom fol , tani nuk buzeqesh fare kur jam me te tjeret, keshtu qe edhe ata me shohin me nje sy tjeter . po kom shum probleme , smund ta kontrolloj veten ne emocione, me humb gjithqka . Qfar do te ishte rekomandimi i juaj, flm shumm.

 

 


Post date: 2011-02-16 11:01:00
Post date GMT: 2011-02-16 11:01:00
Post modified date: 2016-07-21 08:07:51
Post modified date GMT: 2016-07-21 08:07:51

Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. MS Word saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com