pse me mpihet dora, krahu i majt dhe koka.

pse me mpihet dora, krahu i majt dhe koka.

Pershendetje.
Ju kisha lutur nese ka mundesi te me tregoni se pse me mpihet dora, krahu i majt dhe koka. Peraferisht afer 3 jav koh pas kohe jam ne kete gjendje, ne fillim me mpihej vetem krahu tani ka filluar te me mpihet edhe koka, ju kisha lutur te me tregoni se cfar do te thote kjo

         

Një koment për “pse me mpihet dora, krahu i majt dhe koka.”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Mund te jete ne pyetje ndonje proces reumatik fillestar – spondiloze e qafes, ndonje problem me muskujt. Konsultoje mjekun tend.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: