Pse ben zhurm vagina

Pse ben zhurm vagina

Prsh jam ina 17 vjeq kam kryer mardhenie seksuale me te dashurin dhe gjat kesaj kohe vagina ime leshon tinguj si gazra a ka ndonje problem dhe si mund te kurohet

         

2 komente për “Pse ben zhurm vagina”

  1. Nita says:

    kjo eshte normale,te jitha femrave ju ndodhe.

  2. ..... says:

    A ju ndodh edhe atyre qe jan te virgjra

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: