Prshedetje jam rrezarta

Prshedetje jam rrezarta

Prshedetje jam rrezarta un jam martuar qe nje vit e gjys kam Neglur shtatzan Po ne javen e 8 te shtatzanis kam abortuar gjat kohes Se shtatzanis kam pasu mostracione te kafta gjat gjith kohes aborti im esht kryer me vakum tash kan kaluar 3 muja mostracionet kam pas me rregull por tani me jan vonuar Po para dy jave kam qen tek doktori dhe me tha qe jam shumm mirr Skam asnje problem por tani qe me jan vonuar dhe kam disa simtoma dhimbje barku nga pak gjoks te ndjeshem te but dyshoj per nje shtatzani kam shtuar dhe pak pesh si medoni ju mund te jem shtatzan

         

Një koment për “Prshedetje jam rrezarta”

  1. Dr. Ernald Zeqja says:

    Pershendetje. Per te vertetuar nese je apo nuk je shtatzane, pervec ketyre shenjave, qe nuk jane specifike, duhet te besh me se pakti nje test shtatzanie, ose me mire nje ekzaminim qe quhet Beta-HCG. Gjithe te mirat!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: