Prsh…jam nje vajze 18 vjece

Prsh…jam nje vajze 18 vjece

Prsh…jam nje vajze 18 vjece dhe jam e shqetesuar ne lidhje me menstruacionet e bardha …me vijne shpesh gjat gjith dites dhe mbajne deri diku nje ere te keqe dhe jane ne ngjyre te verdhe edhe mbathjet behen shum shpejt pis …u be kohe e gjate qe me ndodh po keshtu jam dhe e fejuar e ndonjeher me vjen zor nga i fejuari ..nuk jam vizituar ndonjeher per kete gje …ju lutem nqs me ndihmoni do ju isha shum mirnjohese

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: