Prsh jam nje vajz 17

Prsh jam nje vajz 17

Prsh jam nje vajz 17 duhet pergjigjje urgjente SOd kam pravu me prish virgjenitetin kam qit pak gjak Po doket qe mu ka tubu diqka posht a e kam prish qfar te bej

         

Një koment për “Prsh jam nje vajz 17”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nuk mundemi me konstatuar asgjë pa egzaminim.Vizito Gjibekologun dhe largo dilemat.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: