Prsh jam nje 22 vjeqare

Prsh jam nje 22 vjeqare

Prsh jam nje 22 vjeqare jam e martuar dhe jam shtatzane qe 7 jav a gut qe kam mbet shtatzan a jam akoma e re ?

         

2 komente për “Prsh jam nje 22 vjeqare”

 1. Jona says:

  Je e martuar ska asgje tkeqe. Pse jo
  Edhe une jam e martuar kam nje vajz jam 23 vjeq.
  Dhe mardhenja me burrin eshte shume e mire.
  Gjitha tmirat

 2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Mosha 22 vjeqare nuk lllogaritet e re për shtatëzani. Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: