Prsh jam e martuar qe 7muaj

Prsh jam e martuar qe 7muaj

Prsh jam e martuar qe 7muaj por burri im shum rrall ben sex me mua mw thot qe sdua njeher te le shtatzan nuk perdorim mbrojtes as tableta kunder shtazanis nuk e di a eshtw kjo arsye se thot?por un e kam mzen dy her duke shikuar porno a osht normalw kjo ?dhe prej sw jam e martuar nuk me ka puthur as prekur vetem rrall sex ben ate njw her dedhet mw ndimoni jam ne hall qfar te bej ku esjtw problemi

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: