Prsh doktor

Prsh doktor

Prsh doktor.desha te di a jan te sakta kto kremrat per rritjen e penisit se e kam shum te vogel dhe me vjen zor kur bej seks???dhe cfare me rekomandoni.

         

Një koment për “Prsh doktor”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    I paket eshte efekti i kremerave qe po reklamihen permes internetit. Bile gjate punes sone te perditshme shpesh po ballafaqohemi me iritim te lekures si: skuqje, enjtje dhe djegie te lekures

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: