Prsh

Prsh

pershendetje, kushdo qe ka ndonje pergjigje pervec stafit mundet mem dhan naj kshill, un jam nje vajz 18 vjece, shum e qet edhe nese nuk muj me arrit diqka ne jet un nuk shqetsona po e kam jeten rrafsh, nuk m intereson, po e kam rrethinen, familjen qe nese nuk muj me arrit diqka per mendimin e tyre un jam e pa afte, tash du me mar patenten e shoferit, po nuk kam motiv, skam vullnet per asgje, sa i mar testet me i msu nuk ma kap mendja asnje pergjigje pastaj nervozohem pse spo mundem me i kuptu mduken shum te randa, thjesht m mungon motivi, a mundet ndonje pergjigje ose motiv qfardo qofte se sdu njerzit mem ul posht ose mem than e paaft ose diqka se e urrej shume, po thjesht jam njeri i qete qe nuk i mendoj shum kto gjera edhe pertoj shum, ju lutem naj motiv tvogel ose suport diqka ndonje mendim nese keni shkruani poshte, respekte per tgjith ktu, veqanerisht per stafin e Nukjevet jeni perfekt ☺🤗

         

2 komente për “Prsh”

 1. Anonimous maybe says:

  Prsh.Esht nje faze kalumtare qe cdo adoleshent e kalon heret apo vone.Te njejten ndjesi kam kaluar dhe un ne moshen 16 vjecare.Kam qen perdorues narkotik dhe kur erdhi koha qe u largova,fillova te ndryshoj teper gjithcka per mua ishte pa ndjenja pa ndonjer deshir ose emocion sado i vogel gjithcka ishte gri pa ngjyra emocionale dhe fillova te shkoja tek nje psikolog.Gjithcka qe duhet te besh esht te aktivizohesh te besh aktivitete cfardolloj aktivitetesh qe te bejn sado pak te lumtur.Te komunikosh.Edhe komunikimi eshte nje pjese teper e rendesishme per problemet ose shqetesimet.Sa per patenten nuk ka ngel kush pa e mar do e maresh edhe ti.
  Thjesht programoje rutinen tende edhe do te shikosh permirsim.
  Gjithçka e ka nje zgjidhje.
  Te pershendes dhe uroj qe te kaloj sa me shpejt.bler z…

 2. shbwhwhe says:

  Faleminderit shum per kshillat e dashur :)❤

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: