Problemi?

Problemi?

Prsh deshta te ju pyes a mund te sherohet impotenca?

         

Një koment për “Problemi?”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Po, mundet, por ju duhet fillimisht te lajmeroheni per vizite te Urologu i cili do te ju ekzaminoje dhe do te ju pershkruaj terapine eventuale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: