problemet

problemet

dej ne cilen mosh jan crregullimet e mestruacioneve ose dej me cilen mosh jan te lejushme crregullimet e mestruacioneve ..??

         

3 komente për “problemet”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Dy deri ne tre vitet e para te ciklit menstrual.Dr premtimi

  2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Dy deri ne tre vitet e para te ciklit menstrual.Dr premtimi

  3. une says:

    DESHA TE BEJ NJE PYETJE..JAM 21 VJEQ DHE KOHET E FUNDIT MESTRUACIONET ME JAN NDALUR VETEM 2 DIT ME MBAJN PASTAJ NDALOJN..DESHA NJE PERGJIGJE PER KETE JU LUTEM

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: