probleme me mestruacionet

probleme me mestruacionet

ok edhe un e kom pak a shum t nejten pytjee ashtu edhe un tash 2 muj smu kan lajmru ende nuk di pse mirpo prej fillimt kom pas probleme nje muj po 2-3 her jo nuk dii qa po ndodh tashh apo po perserite ajo ma hershem …apo qka tj mund te jett..

         

Një koment për “probleme me mestruacionet”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Dy-tre muaj është shumë kohë e gjatë pa cikël menstrual prandaj preferohet të eliminohet faktori organik(të eliminihohet ndryshimet në mitër dhe vezore) , Rekomandohet një ultratingull nga ana e gjinekologutrnDr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: