PROBLEME TE THEKSUARA ME PENISIN

PROBLEME TE THEKSUARA ME PENISIN

Pershendetje !une jam nje djale 33-vjecar , i cili kam disa probleme me penisin ,qe jane si me poshte :
1- Penis shume i vogel ,i holle dhe shume i dobet , ne ereksioneshte 11 cm , gjithashtu testikujt i kam te vogla njeren prej tyre shume me te vogel se tjetra .. per kete problem doja ndihmen tuaj si mund ta rris penisin tim ne menyre te sigurte ..per kete jam vizituar tek mjeku ,i cili me ka dhene per te mbajtur per rreth 9 muaj nga 8-10 ore ne dite nje aparat i cili quhqet andropenis….e kammbajt shume pak pasi eshte e veshtire mbajtja e tij pasi kam dhimbje ….nuk kampare permiresim te dukshem..
2-Kam rreth 4-vite qe kam probleme te theksuara me ereksionin …nuk me forcohet organi ne forcen e duhur ,kjo ne heren e pare ndersa ne te dyten dhe te treten nuk behet fjale fare qendron i bute sa nuk mastruboj dot.. problem tjeter eshte edhe mosmbajtja e ereksionit kur eshte i ngritur , sapo heq doren kur jam duke mastrubu per 2 sekonda me ulet fare penisi., gjithashtu kampas here pas here renie te madhe te deshires seksuale …jam vizituarne fillim dola me nivele shume te ulta te testosteroni kete e rregullova duke marre testestosteron nga jasht me sheringa, kam marre mjekim si sildelafil , tadalafil , viagra dhe se fundmi nje ilac qe ka dy perberes njeri sildelafil tjetri nje ilac qe ndihmon nga ejakulimi i parakohshem ……mjekimet me kan dhene permiresim te perkohshem vetem kur i perdorja ato para mastrubimit ndersa me pas pa perdorur ato e njejta gjendje ,kam bere dhe nje eko penile ne spitalin Amerikan nga kjo kam pas ereksion 70 perqind ,nuk kam pas problem tjeter nga kjo eko .
3- Probleme me ejakulimine parakohshem . ejakuloj per 5-6-7 sekonda kur mastrubohem si heren e pare po ashtu te dyten te treten etj ….jam mjeku me antidepresante per rreth nje muaj …me ka dhene ne nje rast pak permiresim gjate perdorimit me pas asgje e njejta gjendje ….
Theksoj se per shkak te penisit te vogel une ndihemi frustruar dhe kurre nuk kam shkuar me ndonje femer ……ju lutem me ndihmoni se jam ne nje moshe kur duhet te krijoj familje , dhe marredheniet seksuale me jane kthyer ne nje stres ,pasi nuk ndjehem fare ne asnje aspekt burre ….ju lutem me ndihmoni …..Respekte

         

4 komente për “PROBLEME TE THEKSUARA ME PENISIN”

 1. Andu says:

  Pershendetje

  Thuajse te gjith meshkujt ne ndonje periudh kohore i kemi pas disa nga kto problemet e ereksionit apo ejakulacionit te shpejt. Mos u brengos per penisin ndjehu i knaqur me veten ashtu si je .
  Pot flas nga pervoja rreth ejakulacionit te parakohshem , nese nisemi me mendimin qe sa do te zgjas akti , a do ta knaq mjaftushem partneren gjithmon kam dal huq. Ne momentin qe kam fitu vetbesim ne veten dhe kam qen i relaksuar vetem fillimin e ke te veshtir pastaj e sheh qe gjithqka eshte ne kongrollen tende thjesht ndehu i relaksuar , ndjehu rahat. Per te motivuar pot them qe edhe mua ka ndodh qe akti ka perfundu momentin e par qe kam pas kontakt me vaginen ende pa ndodh penetrimi , sot akti zgjat 10-20 min

  1. Klajdi says:

   Faleminderit per komentin Andu , e vleresoj shume ndihmen dhe kurajen qe po mundoheni te me jepni ,por desha te ju bej me dije se une ejakulimin e parakohshem e kamproblem te hershem qe ne fillimet e pubertetit , por atehere nuk e kisha idene se ishte problem e dinja normale…Sa i perket impotences problemibehet akoma me shqetesues pasi une kam perdor disa medikamente dhe akoma nuk po e gjej dot shkakun dhe menyren e sherimit te saj …Gjithe te mirat Andu….

 2. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

  Ju qenkeni vizituar disa here te Urologu dhe Psikiatri. Eshte e pamundur me ju ndihmu me ter ket kompleksitet simptomesh pa ju vizitu. Po ju propozoj qe te vazhdoni vizitat te Psikiatri, Urologu dhe Andrologu.

  1. Klajdi says:

   Faleminderit per Komenin Doktor ! Desha te ju informoj se une nuk jam vizituar asnjehere tek Psikiatri,pasi fale Zotit nuk kamasnje problem te tille .Antidepresantet m’i ka dhene mjeku
   Androlog per kutimin e Ejakulimit te parakohshem ….Gjithe te mirat Doktor

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: