Probleme shendetesore

Probleme shendetesore

Pershendetje,po ju shkruaj me shpresen qe keni me n’ndihmu sadopak ne kete problem,une ka kohe qe 3 muaj gati qe kom pas prb shendetsore,kom pas dhimbje,therje,mpirje,ne krejt pjeset e trupit,duke fillu prej duarve,kembeve,fytit,qafes,etj.Kom shku te shume doktore,i kom fotografu qafen,mushkrite,shpinen,mire m’kan dal,kom bo ekg te zemres,analiza te gjakut,strisho te fytit,analize te lukthit,te reumes ,te gjendres tiroide,krejt kto m’kan dal mire,prape une i kom pas qato dhimbje edhe kom flejt shume pak ,e kom bo edhe nje MR te kokes edhe ajo ka dale mire,krejt doktoret qe i kom vizitu nuk kan mendu qe kom dicka shqetesuese,ma shume kan tentu me m’bind qe ka te beje me gjendjen psiqike,jom pajtu me kete send edhe kom tentu mos me jau ndu veshin ktyne simptomave,edhe disa dite kom qene me mire po prape po me shfaqen kto dhimbje kohe pas kohe,edhe po me shkaktojne prb sidomos naten,po du me dite prej juve a mundet me kon dicka qe osht fshtire me u diagnostifiku,perndryshe ngjarje stresuese nuk kom perjetu ?Faleminderit

         

Një koment për “Probleme shendetesore”

 1. admin says:

  Pershendetje shkruese me emrin Stresi ankthi,

  Ka shume kohe qe na shkruan ne kete faqe, dhe ne faqen ne Shqiperi. Ke bere shume pyetje dhe ke marre nje sere pergjigjesh, ne nderkohe vazhdon te shkruan per te njejten gje.
  Te ftojme te reflektosh ne pergjigjet e ofruara nga komunikimi i vazhdueshem me psikologen tone.
  Te sygjerojme te vazhdosh me terapine qe ke, dhe te mos abuzosh pervojen tende me te tjeret ne kete faqe. Ky nuk eshte forum i tipit te hapur, por faqe e cila synon te ju ndihmoje te rinjeve me problemet e tyre, duke ofruar mbeshtetje emocionale dhe komente perkrahese. Ty te eshte ofruar e gjithe ndihma e mundur, qe kjo faqe mund te ofroj, dhe te deshirojme te gjitha te mirat.
  Komentet tua nuk do te postohen ne te ardhmen.

  Stafi i Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: