Probleme psiqike acarim

Probleme psiqike acarim

Kom probleme psiqike nervoz te pa ndalshme traum frik stress parsgjykime deshire rper vetvrasje

         

Një koment për “Probleme psiqike acarim”

  1. Enkel Bulica says:

    Pershendetje dhe te falenderoj qe na ke shkruar.

    E imagjinoj qe te gjitha keto qe ke cekur jane te veshtira per t’u perjetuar dhe ndoshta po aq te veshtira per te folur per to. Megjithate nese deshiron a mund te flasim ndopak me ne detaje? Mund t’ia fillojme aty ku ndihesh me rehat per t’u shprehur.
    Une do te jem ketu per te te degjuar.
    Te mirepres, Enkeli

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: