Probleme me zemren

Probleme me zemren

Pershendetje jam 30 vjece kam nje femi 3 vjec ..ka disa johe qe para 2 vitesh por kohet e fundit eshte ber me shpesh qe kam dhimbje ne anen e majte te kraharorit. gjithmon krahun e majte e ndiej te rende kur e ngre …po mpirje gishtash nuk kam …aritmi jo…ne krahun e zemres ndiej si shpime te lehta ose dhimbje e paket jo e forte …jam ne merak sot me ka shpuar hera e pare qe me ndosh ne mes te kraharorit dhe me zgkati gati 30 min …ju si mendoni ..ju faleminderit .

         

Një koment për “Probleme me zemren”

  1. Dr. spec. Violeta Hyseni - Mjekesise interne/Kardiologji says:

    Pershendetje,
    Ju rekomandoj te beni nje vizite te mjeku juaj familjar, sipas pershkrimit duket se keni probleme reumatologjike te unazave te boshtit kurrizor. Kerkoni nje radiografi te unazave te qafes. Nese mjeku dyshon per ndonje patologji eventuale kardiologjike do te ju udhezoj te kardiologu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: