Probleme me potenc (ngritje penisit)

Probleme me potenc (ngritje penisit)

Pershendetje,

Jam nje djal 26 vjeqar kam problem me potenc para ca koh skam pas problem amo tash mu ka shfaq se jam kan lidhje me nje femer e shum e kam dashte, e ma sjam me te tash jam hi si ni lloj stresi depresioni edhe kur kam ba mardhnje me femer tjera kam pas kajher stres me tuten qe po e la shtazan amo skam pas problem me potenc me hert jam kan ne gjendje 4 deri 5 her me mastrubu mbrend 4 orve kam pas ngritje mjaftushme penisit amo pak problem se kam pas prishje te shpejt (derdhje) pytjet e mija jan : qysh mundet me tejkalu ket situat hekjen e stresit edhe arritjen e potences edhe largimin e prishjes shpejt .

         

Një koment për “Probleme me potenc (ngritje penisit)”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Fillimisht ju kisha preferu nje vizite te Psikiatri apo Psikologu per me te ndihmu me e tejkalu ket gjendje stresi, sepse nese vazhdon edhe me tutje do te ju kaloj ne ankth e me vone edhe ne depresion. Personalisht mendoj qe tek ju kemi te bejme vetem me qrregullime psiqike, gjersa problemet me potence dhe ejakulim te shpejte jane pasoje e gjendjes shpirterore te trazuar nga ajo pervoje e hidhur me ish te dashuren tuaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: