probleme me penisin

probleme me penisin

Pershendetje! Kam nje problem qe po me shqeteson sidomos koheve te fundit..Po kam problem me penis gjate mardhenieve,kur po e arrij ereksionin koka e penisit po me skuqet edhe po eshte shume e ndjeshme,a eshte normale kjo?Cfare po me rekomandoni?

         

Një koment për “probleme me penisin”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Pershendetje Flori,

    Gjate ereksionit eshte normale qe skuqet koka e penisit. Nese ju perziston dhe ju jep shqetesime duhet te lajmeroheni te urologu.
    Gjithe te mirat,
    Dr.Shkelzeni

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: