Probleme me gjum

Probleme me gjum

Pershendetje jam 18 vjeqar koheve te fundit kam problem me ankthe qe jan duke u shpeshtuar, po ashtu ne disa raste zgjohem duke bertitur. Desha te mar ndonje mendim nga ju per shkak qe nuk kam ndonje ngarkes te madhe, vetem ate te shkollimit qe nuk mund ta pershkruaj si ngarkes psiqike. Poashtu sa her kam ankthe dhe endrra te ndryshme edhe pse me profesion jam diqka ndryshe kohen e fundit me ka hyre ne koke pershpejtimi i grimcave atomike duke ju injektuar hidrogjen dhe duke hapur nje vrime te zeze ne bote. Poashtu nuk kam pasur dijeni per kto gjera te pa kuptimta por nuk e di as vet. Sa her qe perjetoj makthe dhe ankthe diqka e re ne mendjen time futet. Shumicen e rasteve gjera nga shkenca e te pamundures (udhtimi ne koh etj).Por nuk eshte vetem ky problemi, me trurin tim po ndodh diqka e quditshme pershkak qe nuk i shoh gjerat si me pare, i shoh gjerat ne brendsi , mendja ime me thote qe nuk ka asgje qe nuk mund ta mar vesh.Mendimi im eshte mos ka ndikim psiqik njohja e mire e kibernetikes dhe matricave konstruktive te sistemeve operative te ndryshe (telefon,tv,laptop,makina te ndryshme) dhe pas ksaj eksperience me makthe me eshte shfaqur harresa e shpesht, shumicen e rastev i harroj emrat e familjareve pak me te larget. Pres nje mendim kritik nga ana juaj. Me respekt E.LL

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: