Probleme me cikel

Probleme me cikel

Pershendetje Jam nje vajze 19 vjeqare qe dy muaj kam pasur shum dhimbje barku ne pjesen e poshtme por edhe rreth kerthizes. Analizat i kam ber me ka dal infeksion urinar kam edhe kruarje kam perdor antibiotik Orcipol kam ber ultraza tek gjinekologu dhe me ka then qe gjithqka eshte ne rregull por dhimbja e barkut vazhdon ende dhe qe tre muaj kam problem me cikel menustracionet pom vijn qdo muaj por jo me rregull edhe pom zhgjasin veq nga dy dite. Jam shume e shqetesuar dhe nese ka mundesi me mu pergjigj.

         

Një koment për “Probleme me cikel”

  1. admin says:

    Pershendetje Suzana,

    Te falenderojme qe na ke shkruar rreth shqetesimit tend. Infekcionet urinar kerkojne kohe te sherohen plotesisht, dhe shpesh percjellen me dhimbje ne pjesen e poshtme te barkut. Te keshillojme qe prap te beshe analizat e urines dhe nje vizite mjeksore.
    Gjithe te mirat,
    Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: