Problem me peshen

Problem me peshen

Pershendetje! Jam 20 vjece dhe jam shume e dobet,pesha ime eshte 44 kilogram. Me shqeteson shum kjo gje. Cfare me sugjeroni te perdor per t’u shendoshur?

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: