Problem me penisin

Problem me penisin

Kur urinoj dhe kur ejakulohem kam djegje te koka e penisit por nga ana poshte, edhe pasi mbaroj urinimin ose ejakulimin me djeg ajo pjesa.. ndersa gjat dites e kam si plogeshti ne penis dhe kruarje ndonjehere. Cfar mund te jete sepse jam shum i shqetsuar dhe kam turp te shkoj te mjeku ju lutem pergjigje me shpejt

         

2 komente për “Problem me penisin”

 1. Tinkerbell says:

  Sipas shejave qe thua duket qe ke ndonje infeksion duhet te besh nje vizite tek urologu eshte shume normale pasi qe eshte doktor i specializuar per kesi rastesh dhe doktori shef raste te tilla ndoshta ne dite 5-7! Raste qe eshte normale per te per ate pune ka specializuar te ju ndihmoj personave si ti .

 2. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

  Pershendetje Idriz,
  Sa i perket dhimbjes se kokes se penisit, ju duhet fillimisht te vizitoheni te Urologu per me pa a keni ndryshime te dukshme si enjtje, skuqje apo qarje te lekures, apo keni dhimbje jospecifike qe nuk percillen me keso ndryshime, ndersa sa i perket djegies gjate urinimit apo ejakulimit ju duhet te kryeni analizen e urines, UK me AB, spermokulturen dhe nje ultraza te urotraktit dhe ne ato analiza te paraqiteni per vizite te Urologu. Deri atehere filloni me konsumu qaj Belushi dhe qaj Uvin.
  Gjithe te mirat,
  Dr.Shkelzen Elezaj

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: