Problem me organi gjenital mashkullor

Problem me organi gjenital mashkullor

Pershendetje stafi “nukjevet” jam 23 vjeç kam problem me organin gjenital nuk jam i sigurt si mund ta quaj por me duket se quhen -pearly penile papules- me jepni nje keshill si mund ti heq keto kokra te bardha nga penisi im

         

Një koment për “Problem me organi gjenital mashkullor”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Pearly penile papules jane ndryshime atipike qe perzistojne tere jeten por qe me kalimin e kohes vijne duke humbur ama jo krejtesisht. Ka shume menyra te trajtimit te pearly penile papules si : trajtimi lokal me preparate te ndryshme si p.sh.: trajtimi me vaj ulliri, paste dhembesh, me qajra, te bardhet e vezeve, leng limoni, hidratimi i shtuar, preparatet vitaminoze sidomos vit.A dhe E, Aspirina, dietat vegjetariane e deri te abstinenca nga masturbimi… Te gjitha keto kan efekt shume te vogel. Per momentin trajtimi me i mire eshte trajtimi me CO2 Llaser. Gjithsesi ju kisha keshilluar qe paraprakisht te kryeni nje vizite te Urologu per diagnostifikim dhe trajtim adekuat.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: