problem me kërcitjen e nofulles

problem me kërcitjen e nofulles

Pershendetje!
Jam nje vajze 22 vjec dhe Kam nje problem me kërcitjen e nofulles per gati 2 vjet.E vetmja gje qe me shqetson esht se ka shume kohe (pra 2 vite) qe me kercet gjithmone kur pertypem .
Gjithmone kam menduar qe kjo kercitje e nofulles me ka ndodhur per shkak se jam pak e dobet,
madje nuk jam konsultuar me askend pasi pyeta nje mikeshen time dhe ajo me tha qe i kishte ndodhur e njejta gje dhe me kalimin e kohes i ishte sheruar.
Ju lutem mund te me jepni disa mendime ose keshilla ne qofte se keni kaluar ose po kaloni te njejten gje,pasi po filloj te shqetesohem.
Faleminderit !
Shpresoj te me ktheni pergjigje

         

Një koment për “problem me kërcitjen e nofulles”

 1. admin says:

  Pershendetje dhe te falenderojme qe ke ndare shqetesimin tend me ne!
  Te sugjerojme qe te besh nje vizite te kirurgu Maksilofacial i cili do ju sugjeroje edhe cila eshte menyra e duhur e trajtimit bazuar te rasti ne fjale. Duke qene se per ty kjo perben shqetesim dhe eshte penguese atehere nje konsulte do te ishte e nevojshme ne kete rast.

  Uroj te te kem ndihmuar
  Gjithe te mirat,
  Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: