Problem me gruan

Problem me gruan

Qysh jeni a jeni mire ?
E kam nje problem me gruan se nuk po e kontrollon veten tu hanger edhe s’po muj as sex me bo, se u trash as ndjenjat per to nuk jan se qeky fakt po me shqetson te dashurit e mi. E qysh mi than une qe mos me hanger shume ushqim se mi lujte ment e spo muj me te pa ne at gjendje. Bile bre pak mu dok nak cfar shije femre se mu kon isha martu me naj djalë po kam preferenca per femra e jo mj dok si burrë ? A di najkush me me ndihmu ?

         

3 komente për “Problem me gruan”

 1. Anonymous says:

  Ti problemin nuk e paske me gruan hic, po e paske me veten. Nese ajo po perballet me oreks te shtuar per te ngrene, atehere eshte menyra e saj si i perballon gjerat, eshte trupi i saj dhe vendimet per te i merr vet. Nese ti e sheh vec me kete sy ate, atehere jo qe se paske dashte kurre, po s’paske me mujte me dashte prape. Pamja fizike ndikon ne atraksion n’fillim para se me marre vendimin me hy ne lidhje e le mo me u martu!! Pranoje qashtu qysh eshte, edhe pesha hic amo hic nuk ndikon ne kryerjen e marredhenieve seksuale.

 2. Anonymous says:

  Prsh ule Edhe bisedo me te une jam nene kam nje Djal 7 muj thé burri im me ka then ose mbajeem veten ose te lo
  Une a jom e lodhme ose smut a Qa po di une sidomos e lodhme shum jam qat diten dhe ne maksimum une e mbaj veten kam 49 kille bej sport te gjitha sdu me hup burin

 3. TInkerbell says:

  Nuk besoj qe eshte mire me i than te la se ai nfakt si kercenim po behet , mirepo ulu dhe bisedo me te dhe ndihmoj se ndodh plot ndryshime te femra qe fillon shtimi ne pesh nervoza ndonje stres , menopauza ka ndonje brenge ndonje semundje , te udhezoj te bisedosh edhe ti ndihmosh gjeni ka shume ushqime te shishme qe nuk te shton pesh aq shume tregoj dieta si Keto Dieta qe mundesh te pergatitesh ushqime te ndryshme te shishme dhe te kontrollosh peshen dil krijo nje rutin me te dhe ecni bashk ndihmoj do te ndjehet perkunder te gjithave me mire qe ta kete perkrahjen tende .

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: