Problem

Problem

Kam 1 problem serioz hiq pa e verejt me laget vagina ndodh ne dit mbi 3 4 her kam qen ne mjek me kan then se je e ftofur ske asgje por kte problem e kam qe 3 vite

         

2 komente për “Problem”

  1. Psiko Analisti says:

    E nderuar une mendoj qe ajo gje esht shum normale dhe ska asgje per tu shqetsuar vetem se nuk ke treguar moshen apo ndonje gje me shum rreth kti rasti qe e ke shpreh ktu . Mbase te shkon mendja te ndoje gje rreth sexit dhe ndodh te lagesh ashtu apo edhe nese je grua mund te kesh lengje vaginale qe jan shum normale .

  2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Nëse nuk është verifikuar infeksioni nga ana e mjekut,nuk ka vend për brengosje.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: