Problem

Problem

Problem me organin gjenital nuk kam ereksjon siq kisha me par perpjekjen e par jam mir po nuk zgjat shum te dyten sun e bej fare ka 1 muaj qe kom kit problem kam shum deshir por nuk mundem ju lutem me ndihmoni

         

Një koment për “Problem”

  1. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    Ne baze te pershkrimit Tuaj ju vuani nga impotenca e cila paraqet pamundesi te arritjes dhe mbajtjes se erekcionit te mjaftueshem per te arritur kenaqesine seksuale. Fillimisht me intereson a i keni prezente ereksionet e mengjesit sepse impotenca mund te vie nga shume shkaktare.
    Shkaktaret me te shpeshte mund te jene semundjet e eneve te gjakut, semundja e sheqerit, tensioni i larte i gjakut, obeziteti (mbipesha), jeta pasive, konsumimi i tepert i alkoolit dhe duhanit apo semundjet e vet penisit ose ne rast se nuk ju terheq partneri seksual. Ju duhet fillimisht te kryeni analizat komplete laboratorike perfshire dhe analizat e Glikemise, Holesterolit dhe Trigliceridet dhe Testosteronin per me mujt me e dite shkakun.

    Sa i perket sherimit ekzistojne shume opsione qofte preparate bimore (natyrale) si tbl.: Vital Man, Maca, Kumbulla Afrikane etj, e kur dyshohet ne qrregullime psikogjene si stresi, frika nga deshtimi etj. ju kisha preferu nje vizite te Psikiatri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: