prishja e virgjinitetit

prishja e virgjinitetit

pershendete jam 20 vjqare asnjehere nuk kam pasur mardhanje seksuale mirpo kur po ndegjoj fjal nga tjeret pata deshir te kqyem e te kontaktoj me ju. me preokupn qeshtja e prishjes se virgjiitetit me gishterinj. a duhet gishti te depertoj brenda ne vendin e virgjeris apo ka mundesi te prishet vetem nese fekohet ne siperfaqe dmth pa futjen e ishtit brenda vetem me prekje nga mashkulli.pres nje pergjigjje nga ju flm per mirkuptim.

         

7 komente për “prishja e virgjinitetit”

 1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Qdo ferkim ne siperfaqe te organeve gjenitale nuk shkakton rezik per humbje te virgjerise.Dr Premtimi

 2. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

  Pershendetje,Eshte e pafaliminderueshme te percaktoj dicka pa e pare, por nese ka hy diqka ne vagine (si po thuani ju gishti) mundesite per demtim jane te medhaja.Dr Premtimi

 3. djellza says:

  mfal kisha dasht me dit se nese hin gishti brenda a esht vergini i prisht se kam pas me te dashurin pak kontakt nat moment skam pas gjakderdhje kur kam shku ne shpi e kam pa se me esht gjalosur mjeku me ka than veq ana e djatht e pelhures tu ka qkoq jo krejt a esht prish keshtu vergini a jo kisha dasht me dit qeta ju faleminderit

 4. neon says:

  se di se di

 5. komoda says:

  deshta te pys jam i fejuar qe ni vit hala skam ber seks me te fejuaren se ka dhimt shum kur tja afroj penis.ashtu edhe gishti kur tja preki ka dhimjbe.po kam problem zdi qka te baj .

 6. BLerimi says:

  mirmrama, ja kam prishur virgjerin dhe mestracionet 1 muj e 1 jav nuk jon ardh a mund te vonohen ende …?

 7. narkaa says:

  kom pas mardhenie por virgjerin nuk e dii a oshte humbur , kur kom kry sekse me te ka pas vetumm lezet , amo vetum
  shumm pak pak ka hyre penisi a mundetet diqka gjakderdhje ska pas ,,? edhe vendin mbrena e ka te zane shumm te ngushte ,, kthe pergjigje ..!???!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: