Prishja e shpejte e partnerit

Prishja e shpejte e partnerit

Pershendetje stafi. Ka kohe qe jam ne marrshenje seksuale afersisht 3 jave. Partneri prishet shume shpejt. A mund te kete permirsim kjo gjendje e tij dhe si ? Ju faleminderit ju pershendes.

         

2 komente për “Prishja e shpejte e partnerit”

  1. Besaa says:

    As mos prit bile 6 vjec i imi nuk ndryshon me seconda i zgjat aqee , po qka me bo kam qellu qe per mu so primare vec ajo pune po ti kem frmijet mire dhr te jemi mire ka provu terapi por e kote suksese tendit me urologun le te konsultohet !

  2. Shkelzen Elezaj - Urolog says:

    I thoni partnerit tuaj, qe personalisht ti shpreh shqetesimet e tija.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: