Pres pergjigjien

Pres pergjigjien

Pershendetje,deshta te bej nje pyetje para disa jave kam pas kontroll ne kirurgji torakale,per dhimbje te gjirit dhe pastaj nje ultraza,dhe ne ultraza mka dal qe ka cista me mm te vogla..Mka habit apo un skisha degjuar me heret asnjeher per cista ne gji..?

         

Një koment për “Pres pergjigjien”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Zhvillohen cistat ne gji,është e vertetë.Vazhdo përcjelljen e tyre tek Kirurgu torakal . Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: