pika ne penis

pika ne penis

Mirdita , deshta mju pyet kam disa pika ne penis edhe pak lekura si e nxine , jam kan te 2 urologa kan than sen sosht , deshta mju pyet ma gjansisht.

         

Një koment për “pika ne penis”

  1. admin says:

    Pershendetje Hamit, faleminderit qe ke shkruar.
    Duke qene probleme te tilla te lekures dhe sidomos ato ne penis jane ndryshime jospecifike, qe fillimisht kerkojne diagnostikim te sakt eshte veshtire te pershkruhen me fjale por duhet te shihen me sy, nese Urologu ka thene qe nuk eshte asgje per tu shqetesuar mund te jete nje ndyrshim i zakonshem i lekures, por nese keni deshire te dini me teper beni dhe nje vizite dhe kerkoni me shume sqarime te Urologu ose dermatologu.
    Gjithe te mirat,
    Stafi i Nuk je vet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: