përnjëfemr,

përnjëfemr,

dashta ndihm prej juve,jom me një femr qe 4vite edhe ajo frikohet teperkurr i thom une qe po merrmi vesh me tfamiljes tane edhe dalim ma lir na dy,por ajo nuk pranon se thot kam motra mdhaja se une niher nuk jom nren une se po thot qe babi i vet nuk e len me shku nshkoll, qe me te merr vesh per ne te dy qe kalojm. ju tlutem qe keni pergjigjje,

         

2 komente për “përnjëfemr,”

  1. Dr. Elisa Berdica - Psikologe says:

    Pershendetje i nderuar. E kuptoj situaten tuaj dhe kjo eshte shume e zakonshme ne realitetin ku ne jetojme. Nese kjo eshte deshira e vajzes, atehere duhet ta respektoni. Ajo e di mire se si eshte gjendja ne familjen e saj, keshtuqe mundohuni te mos e vini nen presion. Kur te vije momenti i duhur atehere ajo do ta zyrtarizoje lidhjen tuaj. Nese ndiheni mire me te dhe e dashuroni, vazhdoni ta prisni ne menyre qe edhe ajo te mos ndihet ne konflikt. Ndoshta jeni akoma te rinj e keni kohe per fejese. Shijojeni me aq sa mundeni lidhjen dhe cdo gje do te shkoje me se miri!Faleminderit qe na keni kontaktuar!

  2. noNAME. says:

    po une po ja du te miren se une at vazjen e dua me gjith jeten teme edhe pse i kom 4vjet qe kaloj me to e nuk du me i hup une ato 4 vite qe kom kalu me to .po esht edhe puna qe i kom pas disa probleme me to me disa persona qe esht tu pshtjell me ta e po hyp neper kerre e qeshtu fjal mas fjalee dashta pergjigjje une qe mos po e hupi , ose mos nuk po don vajza ather e ndryshon mendjen qe nuk don me kan me mu bashk se ajo babin e vet ka me shkoll te ” Lart Ministri Te Arsimit .?e duhet me i kuptu kto sende se edhe une qe kom ec me at vajzen jom ardh ne shpi temen e po kom frik qe mos po me heton najkush a najsen e bohen ma keq punt edhe pse kjo vajza me don teper mua spo munda me kuptu qetu qe ka mundesi pergjigjje?Faliminderit shum per mir kuptim !

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: