Peshendetje!

Peshendetje!

Peshendetje! Jam nje vajz 17 vjecare.. jam e virgjer jam shume e shqetesuar ng nje problem me vaginen… mam kruajtje te vazhdueshme dhe djegje qe shkaktohet pas kuruatjes… kjo gje me ja nisiur 3 jave me pare.. kam provuar ta shperlaj me kamomil 3 ose 4 her ne dite por cdo gje eshte e njejt madje kruajtjet me shtohen cdo dite e me.shume. ju lutem a mundeni te me jepni ndo nje informacion si ta ndaloj kte gje? ka raste qe zgjohem shume heret sepse kruajtja sme le aa te fle. faleminderit

         

Një koment për “Peshendetje!”

  1. Dr. Premtim Gojani - Gjinekolog says:

    Pamvarësisht që jeni e virgjër ,vizito Gjinbekologun që ne bazë të gjendjes së juaj lokale ju ordinon terapinë adeuate.Dr Premtimi

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: