This page was exported from Nukjevet [ http://nukjevet.net ]
Export date: Sun Nov 29 13:06:11 2020 / +0000 GMT

Pesha trupore


Pershendetje kam pasur humbje peshe pavarsisht ushqyerjes analizat me kan dal mire edhe buk ha mirr mjaftueshem besoj por prap po kam renie ne pesh para ca kohesh kam pasur probleme me stres kisha sulme paniku nganjeher kohe pas kohe tani jam me mire ne fakt nuk kam me sulme paniku veqse me duket vetja qe jam e mpire ne aspektin emocional nuk ndjej me frik siq kisha me heret jam bere transparente e qete jo me aq stres sa kisha me pare para 2 jave dite por mendja me thote nganjher mos ndoshta nuk eshte ne rregull kjo pasi qe kam humbje peshe dhe me jan ndalur frikat e mehershme per nje kohe shum shpejt edhe pse kam kohe qe para 6 muajve me eshte paraqitur sulmi i pare i panikut e kam qene neper doktor kam bere analiza me kan dal mire por prap me fiksohet nganjeher ne koke mos ndoshta kam ndonje smundje te brendeshme qe nuk po mund ta zbulojne apo qe nuk po shihet, pres pergjigjie nga ju faleminderit
Post date: 2020-11-19 07:17:54
Post date GMT: 2020-11-19 07:17:54
Post modified date: 2020-11-19 07:17:54
Post modified date GMT: 2020-11-19 07:17:54
Powered by [ Universal Post Manager ] plugin. HTML saving format developed by gVectors Team www.gVectors.com