Pesha trupore

Pesha trupore

Pershendetje kam pasur humbje peshe pavarsisht ushqyerjes analizat me kan dal mire edhe buk ha mirr mjaftueshem besoj por prap po kam renie ne pesh para ca kohesh kam pasur probleme me stres kisha sulme paniku nganjeher kohe pas kohe tani jam me mire ne fakt nuk kam me sulme paniku veqse me duket vetja qe jam e mpire ne aspektin emocional nuk ndjej me frik siq kisha me heret jam bere transparente e qete jo me aq stres sa kisha me pare para 2 jave dite por mendja me thote nganjher mos ndoshta nuk eshte ne rregull kjo pasi qe kam humbje peshe dhe me jan ndalur frikat e mehershme per nje kohe shum shpejt edhe pse kam kohe qe para 6 muajve me eshte paraqitur sulmi i pare i panikut e kam qene neper doktor kam bere analiza me kan dal mire por prap me fiksohet nganjeher ne koke mos ndoshta kam ndonje smundje te brendeshme qe nuk po mund ta zbulojne apo qe nuk po shihet, pres pergjigjie nga ju faleminderit

         

Një koment për “Pesha trupore”

 1. admin says:

  Pershendetje Nesa,
  Faliminderit qe na ke shkruar dhe te pergezojme qe ke kerkuar ndihme per problemet me te cilnat po ballafaqohesh.
  Me poshte po te dergojme linkun e nje video ligjerate e cila i spjegon gjitha simpotomat e anlkthit dhe si ti menaxhojme ato.
  https://www.youtube.com/watch?v=F4UhvKLu8GU

  Nese ke pyetje shtese na shkruaj prap.
  Gjithe te mirat,
  Stafi Nukjevet

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: