Pesha

Pesha

Pershendetje! Kam 19 vjete dhe kam vetem 46 kg dhe e gjate jam 1.56 shqetesimin ime eshte si te shtoje pesh? Ju falemnderit

         

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: