Pesha

Pesha

Ckemi jam nje vajz 15 vjecare dhe kam 53 kilogram, por jam e gjate 1.70 dhe nuk me tregohen kilet, si mund te trashem ? Pres pergjigje 🙂

         

NjĂ« koment pĂ«r “Pesha”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    I ke 15 vite, vazhdo me jete normale, perdor ushqim sa me natyral, peme e perime, aktivitete fizike sa me teper. Me kohe do te shtohet pesha e gjatesia.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: