Pesha

Pesha

Jam 30 vjec peshoj 45 kg.Kam provuar me shum lloj vitamine pesha ime mbetet e njejt.Me shqetson kjo gje

         

Një koment për “Pesha”

  1. Dr. Xhevdet Fetahaj - Mjekesia e Punes says:

    Pesha fitohet vetem me ushqim te pasur me proteina, mineralere e vitamina. Perdor sa me teper qumesht e produktet e tij, mish dhe produktet e tij, peme e perime sa me teper. Edhe vet konstitucioni i trupit e trashegimia luajne rolin e vet.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Na përcjellni edhe në: